Chcem pôžičku!
Domov / Pôžičky / Potrebujte pôžičku pred výplatou?

Potrebujte pôžičku pred výplatou?

Povedzme si to na rovinu. Pôžička pred výplatou je stále aktuálna pre väčšinu z nás. Asi každému z nás /a autor nie je žiadnou výnimkou/ sa stalo, že práve pred výplatou zrazu pred neho nečakane vyskočil nepredvídaný výdaj. A akurát v čase, keď tých peňazí naozaj nezostáva nazvyš. Povinná rezerva sa minula na dvojtýždňový detský tábor či školu v prírode, čo sa teda očakávalo, ale čo očakávané nebolo, že práve v tej chvíli doslúži žehlička, či nejaký iný malý, ale o to viac prepotrebný, domáci spotrebič v domácnosti. Napríklad.

V tej chvíli vo Vašej mysli vyvstane asi jediná myšlienka : Odkiaľ vziať peniaze na vyriešenie Vášho problému. Jednou z možností a nezriedka ostatnou zostáva – POŽIČAŤ SI. Automaticky sa dostávame k myšlienke či otázke číslo 2 – OD KOHO?

Keďže rodina a blízki sú tu síce pre Vás, ale načo ich budete zaťažovať niečím takým ako je prosba o peniaze, odhliadnuc od toho, že to nie je vždy práve tá najpríjemnejšia úloha.
A hlavne, keď je to tak ľahké, vyriešiť si tento problém, ako sa povie – po vlastnej osi. Stačí požiadať o pôžičku pred výplatou a to úplne jednoducho na tomto portáli.

Každý človek má svoje potreby. Kam zaradiť potrebu pôžičky pred výplatou? Neuveríte, ale nad tým sa už zamyslel jeden múdry pán a to už v roku 1943, americký psychológ Abraham Harold Maslow.  Ale teraz vážne, tento pán je autorom takzvanej Maslowovej pyramídy potrieb. Čo to znamená?

Potreby rozdelil v pomyselnej pyramíde na päť častí. Úplne dole, v bazálnej časti pyramídy sú Potreby fyziologické. Sú to potreby základné a majú tú úplne najvyššiu prioritu. Tu by sme vedeli zaradiť pôžičku na jedlo napríklad, čo dúfajme nie je náš prípad.

Nad týmito potrebami sú Potreby bezpečia a istoty, ako je potreba zamestnania, bezpečnosti, istota rodiny, istota zdravia.

Stupienok číslo tri obsadzujú Potreby sociálne – priateľstvo, partnerstvo, citové vzťahy, respektíve potreba mať rodinu. A práve tu je miesto pre krátkodobú pôžičku pred výplatou, ktorá by mala fungovať ako dôležitý faktor harmonizácie vo vzťahu či v rodine. /Napríklad už spomínaná nutná výmena domáceho spotrebiča/.

Štvrtý úroveň je Potreba úcty či uznania.

A piaty stupeň, vrchol pyramídy, predstavuje Potreba sebarealizácie.

Peniaze ešte pred výplatou

Tento špecifický ale vo svojej podstate veľmi jednoduchý artikel sa stal veľmi obľúbeným v portfóliách viacerých spoločností poskytujúcich pôžičky, ktoré takto veľmi rýchlo zaplnili medzeru na trhu, ktorú neboli schopné zaplniť, či ponechali úplne bez záujmu, niekedy až ťažkopádne banky.

Výhody takéhoto úveru:

  1. Určená pre každého.
  2. Online.
  3. Rýchlosť.

1. Je pre každého

Tieto pôžičky bývajú naozaj takmer pre každého, teda aspoň pokiaľ má človek nejaký príjem, či už sa jedná o mzdu, dôchodok, ale aj príspevok na materskej dovolenke, sociálne dávky, podporu v nezamestnanosti.

Väčšina spoločností nevyžaduje potvrdenie o príjme, keďže ako nový zákazník preň predstavujete „nepopísaný list papiera“ a je v záujme spoločnosti a v neposlednom rade aj samotného klienta aby prípadná nasledujúca spolupráca priniesla sladšie ovocie – väčšinou to pre zákazníka znamená možnosť požičania si vyššej sumy peňazí, či poskytnutie online pôžičky pred výplatou bude mať napríklad výhodnejšie podmienky. Na dôvažok, prípadné následné pôžičky, o ktoré takto ako spokojný zákazník znova požiadate máte „priklepnuté“ takmer v okamihu. Preto je dôležité pestovať si svoju HISTÓRIU u spoločnosti.

2. Možnosť požiadať online

V dnešnej dobe takmer samozrejmosť….vybaviť si pôžičku pred výplatou ihneď bez osobných stretnutí, čo je fajn, nie ste predsa na trhovisku kde sa handrkujete s trhovníčkou, či červená rajčina, ktorú máte v ruke je naozaj dosť červená tak akurát pre Vás. Určitá forma anonymity či pocit súkromia je v dnešnej dobe plnej zvedavých očí či uší naozaj potešujúca.

3. Rýchlosť

To už je vecou cti tej ktorej spoločnosti, ktorá pôžičky pred výplatou ponúka. Štandardom býva takmer okamžité vyhodnotenie žiadosti, po schválení obratom posielanie peňazí na účet.

Existuje viacero výhod, ktoré Vás presvedčiaZ ďalších výhod:

Možnosť odložiť si splátky

Každá spoločnosť samozrejme ráta s tým, že sa vyskytnú naozaj odôvodnené nepredvídané okolnosti, kvôli ktorým klient nie je schopný dodržať podmienky služby poskytnutej pôžičky. V drvivej väčšine prípadov, je klient informovaný, že možnosť odkladu je povolená, dokonca niektoré spoločnosti majú túto službu poskytovanú neobmedzene. Rozumej : koľkokrát si odložíte splátku je jedine na Vás. Samozrejme si však za to spoločnosť poskytujúca úver vypýta aj správny poplatok. Ale tú službu máte tak ako tak k dispozícii.

Bez ručenia

Takáto malá pôžička do výplaty je bez ručiteľa, či akéhokoľvek ručenia.

Prvá ZDARMA

Niektoré spoločnosti ponúkajú prvú pôžičku úplne zdarma, to znamená, že sumu ktorú si požičiate aj na konci vami vybranej doby splatnosti aj vrátite. Ani cent nezaplatíte navyše!

Bez registra

Príjemnou správou je, že pri posudzovaní sa nenahliada do registra ako je to u naprostej väčšiny pôžičiek s vyššou sumou a  s dlhšou dobou splácania. Základ je poctivo poskytnutú sumu splatiť v dohodnutom termíne k spokojnosti oboch strán. Samozrejme si tým zvyšujete svoj pomyselný „kredit“ u poskytovateľa, čo sa premietne do možných ďalších poskytnutí pôžičiek, či už vo forme zvýšenia sumy peňazí, ktoré si takto budete môcť požičať, či zníženie poplatkov alebo úrokov, či iných výhod /rôzne vernostné zľavy a podobne./

Na čokoľvek

Nové pôžičky pred výplatou sú naozaj na čokoľvek – či už idete k zubárovi, potrebujete nový spotrebič do domácnosti, na malú predĺženú víkendovú dovolenku v lone našich veľhôr. Jednoducho na čokoľvek, kedykoľvek.

Výška pôžičky

Výška poskytnutej sumy sa pohybuje rádovo od pár eur/20-25,-€/ až po sumu 750,- € , niekedy však aj viac/väčšinou verní a najmä spoľahliví klienti/. Prvá sa však poskytuje väčšinou do maximálnej výšky 350,-€. Odporúčame si prvýkrát požičať radšej menšiu sumu, ktorú dokážete bez problémov vrátiť. Neskôr, pri potrebe ďalšej pôžičky Vám to umožní požiadať o vyššiu sumu.

Doba splatnosti

Už pri vypĺňaní online žiadosti máte možnosť výberu… zväčša sa táto doba pohybuje v intervale od 7 dní po 30/31/ dní … platí jednoduché pravidlo, čím skôr pôžičku splatíte, tým je suma, ktorú musíte vrátiť celkovo, nižšia.

Žiadne skryté poplatky

Pri vypĺňaní online žiadosti už presne viete akú sumu máte splatiť, vrátane poplatkov

Základné podmienky pre získanie:

  • občan Slovenskej republiky,
  • plnoletosť, to znamená vek minimálne 18 rokov, niektoré spoločnosti vyžadujú vek 21 rokov. Horná veková hranica nebýva v drvivej väčšine nijako ohraničená.
A na záver ZLATÉ PRAVIDLO, ktoré platí pre všetky formy pôžičiek či úverov, znie: Vždy zvážte či dokážete peniaze včas a bez problémov vrátiť, pokiaľ si odpoviete áno… pôžička pred výplatou je tu pre Vás, a vy si po jej získaní môžete užiť svoje peniaze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *