Profi Credit pôžička

Nezáväzná žiadosťPotrebujete poradiť?

Sme tu pre vás v pracovných dňoch od 8:00 do 16:30.

 • 0948 090 040
  Za cenu bežného hovoru
 • otazky@peniazomat.sk
 • Peniazomat
Máte záujem o pôžičku od spoločnosti Profi Credit? Máme pre Vás pripravenú online žiadosť, pomocou ktorej môžete získať peniaze sa krátku chvíľu. Taktiež máte možnosť dočítať sa všetky potrebné informácie ohľadom Profi Credit v nasledujúcom článku.

Nebankový subjekt Profi Credit pôsobí od roku 2000, pričom v tejto dobe vystupoval pod menom Profireal Slovakia, pod týmto názvom bola spoločnosť známa až do roku 2008, kedy došlo k premenovaniu na Profi Credit. Do dnešného dňa táto nebankovka poskytla množstvo úverov fyzickým osobám, ale taktiež aj veľkému množstvu podnikateľov. Prostredníctvom seriózneho prístupu k týmto klientom si bola firma schopná vybudovať image spoločnosti, ktorá je tým správnym partnerom v oblasti financií a pôžičiek.

Profi Credit Slovakia je členom nadnárodnej finančnej skupiny Profireal Group, ktorá ma stabilnú pozíciu na trhoch strednej a východnej Európy. Členstvo v tejto finančnej skupine zabezpečuje nebankovému subjektu Profi Credit Slovakia potrebné know-how a skúsenosti pre čo najlepšie poskytovanie služieb svojim zákazníkom.

Pre spoločnosť Proficredit je taktiež typický osobný prístup ku klientovi, ktorý je založený na sieti 450 poradcov, ktorí Vás ochotne navštívia v mieste Vášho bydliska. Nemusíte si teda lámať hlavu tým, čo je pre Vás v danej situácie najvhodnejším riešením, keďže všetky Vaše otázky budú zodpovedané pri osobnej konzultácií s obchodným zástupcom.

Pôžička

Pôžičku od Proficreditu je možné rozdeliť do dvoch základných kategórií a to na pôžičku pre občanov a na pôžičku pre podnikateľov.

Základné fakty ohľadom tejto pôžičky pre občanov sú nasledujúce:

 • výška pôžičky od 300 do 3 000 €
 • doba splatnosti od 18 do 42 mesiacov
 • výška úrokov a RPMN je individuálna, dozviete sa ju po vyhodnotení Vašej žiadosti
 • po zaslaní všetkých potrebných údajov budú peniaze odoslané do 24 hodín prevodom na Váš bankový účet
 • individuálny prístup prostredníctvom obchodných zástupcov
 • poskytovanie (automatického) revolvingového úveru
 • bez ručiteľa, bez založenia nehnuteľnosti
 • bez dokladovania účelu použitia peňazí
 • zvýhodnenie existujúcich klientov prostredníctvom výhodnejších podmienok
 • bez zbytočných poplatkov

Postup ako získať pôžičku:

 1. vyplňte online žiadosť na začiatku tohto článku
 2. budete kontaktovaný ohľadom posúdenia Vašej žiadosti
 3. peniaze dostanete bankovým prevodom na účet

Kritéria pre pozitívne posúdenie Vašej žiadosti

 1. vek minimálne 18 rokov
 2. pravidelný príjem

Na základe daných kritérií vidíme, že pôžička od Profi Credit je určená zamestnaným ľudom, prípadne dôchodcom. Pre získanie pôžičky je nutné dokladovanie príjmu od zamestnávateľa, prípadne u dôchodcov je nutné predložiť dôchodkovú výmeru. Táto pôžička je vhodná aj pre ženy na MD, ktoré musia taktiež zdokladovať svoje príjmy (rôzne príspevky, výživné atď.). Bez potvrdenia o príjme sa teda nepohnete.

Po splnení týchto kritérií je možné rátať s rýchlym vybavením Vašej žiadosti, pričom celú žiadosť o pôžičku môže spraviť cez online formulár.

Egate

Každý klient ma prístup do Profi Credit Egate. Pre úspešné prihlásenie sa do Egate je nutné zadať svoje meno, heslo a vopred určenú pozíciu z Vašej GRID karty. Využite možnosti Egate pre lepšie spravovanie Vašej pôžičky.

Dlžníci

Čo sa stane, keď sa stanete dlžníkom Proficreditu? Kontaktujte v čo najkratšej dobe Vášho prideleného obchodného zástupcu a dohodnite sa podmienkach, ktoré Vám budu vyhovovať a umožnia Vám splatenie pôžičky. Avšak nie je vylúčené, že výsledná cena za pôžičku bude vyššia ako ste pôvodne plánovali.

Kalkulačka

Na webstránke nebankovky Profi Credit Slovakia nie je možné nájsť úverovú kalkulačku. Nie je teda možné ihneď zistiť výšku splátok, RPMN, úrokovú sadzbu prípadne výslednú sumu, ktorú splatíte na konci dohodnutého obdobia. Jediným spôsobom je teda podanie žiadosti a počkať na kontaktovanie od tejto spoločnosti. V minulosti bolo možné využívať interaktívnu online kalkulačku, no v súčasnosti je nefunkčná.

Diskusia

Hľadáte fórum alebo diskusiu, kde by ste mohli nájsť skúsenosti so spoločnosťou Profi Credit? Podeľte sa prosím o Vaše skúsenosti v diskusii pod článkom.

Kontakt

Hľadáte Profi Credit kontakt? Máme pre Vás prehľadný zoznam adries na centrálu a pobočky tejto spoločnosti.

Hlavné sídlo
PROFI CREDIT Slovakia, s. r. o.
Pribinova 25
824 96 Bratislava

tel. +421 2 20 64 11 59
fax: +421 2 20 64 11 70
mail: proficredit@proficredit.sk

Pobočky

Bratislava
Mliekarenská 10 (1. poschodie, č. kanc. 133)
824 96 Bratislava 26
tel. 02/32 11 52 72
fax: 02/32 11 52 70
e-mail: regba@proficredit.sk

Nitra
Fraňa Mojtu 18
949 01 Nitra
tel. 037/65 42 410
fax: 037/65 42 411
e-mail: regnr@proficredit.sk

Banská Bystrica
Ulica ČSA 24
974 01 Banská Bystrica
tel. 048/ 412 60 71
fax: 048/ 412 60 72
e-mail: regbb@proficredit.sk

Košice
Krivá 23
040 01 Košice
tel. 055/ 680 62 69
fax: 055/ 680 62 69
e-mail: regke@proficredit.sk

Jedna odpoveď na “Profi Credit pôžička- ŽIADOSŤ”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *