XS Pôžička

Keďže je XS pôžička dočasne pozastavená, tak Vám ponúkame pôžičku cez Pôžičkomat.

Nezáväzná žiadosťPotrebujete poradiť?

Sme tu pre vás v pracovných dňoch od 8:00 do 16:30.

 • 0948 090 040
  Za cenu bežného hovoru
 • otazky@peniazomat.sk
 • Peniazomat
Hľadáte pôžičku, s ktorou si požičiate od 60 do 500 € na maximálne 3 mesiace? Potom je pre Vás XS pôžička veľmi výhodnou voľbou.

XS pôžička

XS pôžička je novou nebankovou pôžičkou na slovenskom trhu, pričom táto pôžička sa značne líši od súčasných pôžičiek. Táto pôžička je produktom nebankovej spoločnosti Provident Financial s.r.o., ktorá pôsobí na našom trhu už dlhé roky, pričom táto nebanková spoločnosť spĺňa prísne kritéria od Národnej banky Slovenska.

XS pôžičku možno stručne charakterizovať nasledovne:

 • nebanková pôžička
 • od 60 € do 500 €
 • doba splatnosti do 3 mesiacov
 • úroková sadzba na úrovni 22,01 % ročne, ročná percentuálna miera nákladov (RPMN) na úrovni 54,69 % ročne
 • bezúčelová pôžička
 • bez ručenia majetkom alebo ručiteľom
 • kvalitná starostlivosť o klienta

Doteraz sme boli navyknutý na klasické krátkodobé pôžičky, ktoré sa však vyznačovali ozaj krátkou dobou splatnosti a relatívne nízkou sumou, ktorú ste si mohli požičať, a zároveň tu boli klasické pôžičky, kde bola doba splatnosti mnohonásobne vyššia, zároveň s mnohonásobne vyššou minimálnou sumou, ktorú ste si mohli požičať. XS pôžička je, ako to už vyplýva z názvu, takzvaná „veľká malá pôžička“, keďže výškou pôžičky a dobou splatnosti sa radí niekde medzi doterajšie krátkodobé a klasické pôžičky. XS pôžička teda vypĺňa medzeru na trhu a konečne dáva žiadateľovi o pôžičku to, čo dlhé roky márne hľadal.

Výška XS pôžičky je možná v rozpätí 60 € až 500 €, pričom sumu je možné nastavovať v 20 € krokoch.

Doba splatnosti je pre krátkodobú pôžičku netypicky dlhá, svoje XS pôžičky môžu klienti splatiť do 3 mesiacov. Vzhľadom na túto dobu splatnosti poskytuje XS pôžička veľmi výhodnú úrokovú sadzbu, respektíve ročnú percentuálnu mieru nákladov. Zabudnite na predražené krátkodobé pôžičky, kde sa RPMN pohybala v oveľa vyšších hodnotách.

XS pôžička je bezúčelovou pôžičkou, čo Vám dovoľuje požičať si peniaze na prakticky čokoľvek, nemusíte nikomu pracne vysvetľovať načo presne Vám treba požadované peniaze.

Obávate sa, že nenájdete vhodného ručiteľa za Vašu pôžičku? Prípadne nebudete mať čím ručiť za poskytnutý úver? Nemusíte, lebo táto pôžička je bez ručenia, či už majetkom, alebo ručiteľom!

Keďže za XS pôžičkou stojí spoločnosť Provident, tak môžete rátať s rovnako kvalitným a osobným prístupom k svojim zákazníkom. Za príplatok si môžete dokúpiť službu „Komfort“, ktorá Vám poskytuje nadštandardné služby v podobe osobného obchodného zástupcu, ktorý vybaví všetko potrebné za Vás. Vrátane odovzdania peňazí, ale taktiež aj výber Vašich splátok v hotovosti. Táto služba je doplnková, no ak požadujete maximálny komfort a bezstarostný priebeh počas celej doby splácania XS pôžičky, tak je vhodné zvážiť využitie tejto služby.

Peniaze dostanete buď formou predplatenej platobnej karty alebo priamo na Váš bankový účet. Výber je len na Vás. Taktiež jednotlivé splátky môžete uhradiť bankovým prevodom, prípadne hotovosťou priamo obchodnému zástupcovi v prípade využitia služby Komfort.

Kalkulačka

Na webstránke XS pôžičky máte možnosť si pozrieť kalkulačku, ktorou zistíte výšku mesačnej splátky, ale aj celkovú sumu, ktorú splatíte na konci doby splatnosti. Taktiež máte možnosť pridať do výpočtu využitie dodatkovej služby komfort. Táto kalkulačka XS pôžičky je teda vhodným nástrojom pre každého, kto si chce spraviť jednoznačný prehľad v tom, koľko bude musieť splácať a o akú sumu preplatí svoju pôžičku.

Ako si vybaviť XS pôžičku?

Najjednoduchším spôsobom je vyplnenie nezáväzného online formulára na začiatku tejto stránky. Následne Vás telefonicky kontaktuje obchodný zástupca, ktorý s Vami dojedná jednotlivé detaily, ktoré sú potrebné na pozitívne vyhodnotenie Vašej žiadosti o XS pôžičku.