Glock na splátky

Pištoľ Glock

Túžite po predmete, ktorý by vám dodal pocit bezpečia, nech sa deje, čo sa deje? Tak v tom prípade ste určite narazili na rôzne typy zbraní, pri ktorých ste natrafili aj na jednu špeciálnu, ktorá je v obľube mnohých ľudí. Glock je skutočne obľúbenou zbraňou, a to hlavne kvôli pomerne jednoduchej manipulácii. No aj takáto relatívne jednoduchá pištoľ niečo stojí a hotovostne ju zaplatiť si nemôže dovoliť hocikto, preto bol sprístupnený aj jej predaj na splátky. To ale neznamená, že ju môže získať každý, kto o ňu požiada. Predpokladmi sú plnoletosť, právna spôsobilosť a zbrojný preukaz. Niektorí predajcovia majú právo na kontrolu občianskeho preukazu. Bez týchto náležitosti si Glock nielenže nekúpite na splátky, ale vôbec.

Nájdite si predajcu

NakupovaniePokiaľ chcete získať akúkoľvek zbraň splátkovým predajom, je potrebné nájsť takého predajcu, ktorý tento spôsob umožňuje. Určite sa netreba spoliehať na to, že tam, kam prídete, bude tento spôsob nákupu automatický. Vašou úlohou je si však pozisťovať všetko, čo potrebujete. Prvou vecou nákupu Glock-u na splátky je prieskum toho, kde ho je možné získať. Nakoľko zbrane všeobecne nepredstavujú lacnú záležitosť, je pravdepodobné, že  u väčšiny predajcov táto možnosť dostupná bude. Overiť to ale ostáva na vás. Stačí navštíviť obchod a priamo sa na to opýtať predajcu. V prípadne Glock-u na splátky prostredníctvom online obchodu by vybavovanie bolo o niečo komplikovanejšie, no nie nemožné. Každopádne, či daný e-shop poskytuje splátkový predaj alebo nie, sa dozviete buď na titulnej stránke obchodu alebo v nákupnom košíku. Nie je veľkou novinkou, že predaj zbraní, medzi aké patrí aj Glock, sa postupne presmeruváva na online trh a preto viac možností, ako ho získať na splátky, získate práve tam.

Opýtajte sa splátkovej spoločnosti

Konkrétne splátkové spoločnosti uzatvárajú zmluvy s jednotlivými obchodmi buď na základe ich iniciatívy, alebo na základe žiadosti. Ani jeden typ spoločnosti nemá povinnosť akceptovať spoluprácu s tým druhým. Ak však už spolupráca existuje, to s kým splátková spoločnosť spolupracuje, si môžete zistiť aj na jej webovej stránke. Rovnako rýchlo si viete zistiť, či si prostredníctvom jej ponuky môžete zakúpiť na splátky aj Glock. O to rýchlejšie je, ak o vami žiadaný tovar požiadate rovno cez splátkovú spoločnosť. Tá žiadosť posunie predajcovi.

Glock na splátky z e-shopu alebo z kamenného obchodu?

Namierená zbraňAj jeden, aj druhý spôsob majú plusy a mínusy. Ak si aj zbraň kupujete splátkovým spôsobom, z kamenného obchodu si ju môžete po predložení všetkých potrebných dokumentov aj ihneď zobrať. Pravdepodobne bude potrebné zaplatiť aj akontáciu, čo je percento z celkovej sumy pištole. Jej výška ale závisí od konkrétneho predajcu. Pri kúpe Glock-u na splátky cez e-shop je získanie zdĺhavejšie. Napr. o proces zasielania dokumentoch potrebných pre všeobecnú kúpu zbrane, o zasielanie platby ako aj o odosielanie dokumentov nutných pre schválenie splátkového predaja. Tu je nutné počítať aj s niekoľkodňovým intervalom.

Posledná veta v odseku vyššie implikuje dokladovanie ďalších údajov na to, aby bol Glock na splátky váš. Občiansky preukaz je nutné dokladovať aj splátkovej spoločnosti, podobne ako výšku príjmu či potvrdenie od zamestnávateľa. Každý si musí byť istý, že váš záväzok dodržíte. Nielen na to je ale dokladovanie príjmu potrebné. Na základe neho sa vám vyrátajú aj mesačné splátky za obľúbenú pištoľ Glock.

Aj pôžička vám môže pomôcť

Ak spĺňate kritériá jednotlivých splátkových spoločností, potom by pre vás nemalo predstavovať problém požiadanie pôžičky v banke. Pochopiteľne, hovoríme o bezúčelovom produkte, ktorý nepožaduje dokladovanie toho, na čo peniaze potrebujete. Glock by ste takýmto spôsobom mohli získať ešte rýchlejšie. Banky totiž umožňujú žiadať od 300 eur až do 30 000 eur, pričom si môžete byť istý nižším úrokom. Väčšina tých, ktorí si chcú tovar zakúpiť splátkovým spôsobom, pôžičku úplne zavrhuje už len z princípu. Ale nie je sa čoho báť. Pretože podmienky aj jednej, aj druhej inštitúcie sú rovnaké.

Bezúčelovú pôžičku si vybavíte rýchlejšie, skoro na počkanie a váš Glock si môžete zakúpiť v hotovosti, pričom splátky pôjdu banke. Bankové inštitúcie vám ponúknu aj viac možnosti splácania. Takže si môžete byť istý aj tým, že z toho vyviaznete s minimálnou stratou, čo by splátkové spoločnosti až tak nemohli zaručiť. Konečné rozhodnutie je ale na vás. Preto si vyberte takú možnosť, ktorá bude pre vás najlepšia a najvýhodnejšia a ktorá vám vysnívaný Glock zabezpečí na splátky s čo najväčšou úsporou. Mimochodom o bankový úver môžete taktiež požiadať online a jeho vybavovanie je o to rýchlejšie, ak žiadate o pomoc banku, v ktorej máte vedený účet.

Potrebujete poradiť?

Sme tu pre vás v pracovných dňoch od 8:00 do 16:30.

  • 0850 001 001
    Za cenu bežného hovoru
  • otazky@peniazomat.sk
  • Peniazomat

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *