G-shock na splátky

Hodinky G-Shock

Omrzelo vás už nosiť hodinky, ktorým sa vždy niečo stane? Možno nebola chyba v tom, že boli nekvalitné, ale v tom že v danej chvíli si neuvedomujete, že ich buď máte na sebe, a že môže nejaké to poškodenie nastať. Dnes už ale nemusíte uvažovať či ste si dali hodinky dole, ak idete na túru do lesa a zrazu sa spustí lejak. Ani keď si idete urobiť kúpeľ. Dokonca ani nemusíte dávať pozor na pohyby ruky, pretože G-shock sú hodinky, ktoré sú nerozbitné, a ktoré si môžete vybaviť už aj na splátky. Nie sú síce najlacnejšie, ale nemusíte si hneď kupovať niekoľkotisícové verzie. Na trhu ich môžete zohnať už od 90 eur. Stále je to veľa? Predstavte si ich neskutočné vlastnosti, ktoré vám za roky ich fungovania ušetria kúpu niekoľkých hodiniek, a aj niekoľko stoviek eur. G-shock na splátky síce nenájdete v každom obchode, ale rozhodne sa ich oplatí pohľadať.

Online shopy vás vedia prekvapiť

Remienkové hodinkyAko iste viete, v súčasnosti už nemusíte chodiť po všetkých kamenných obchodoch, aby ste zisťovali, či predávajú takú vec, po akej túžite. Následne si to vyžaduje porovnávanie ponúk, ktoré uskutočníte len tak, že opäť navštevujete iné predajne. Rýchlejším variantom a istotou najlacnejšieho G-shocku sú online predajne, ktoré vám taktiež vedia ponúknuť nákup na splátky.

Nespoliehajte sa však na to, že takýto čiastkový predaj bude dostupný u všetkých predajcov jedného či druhého typu. Ponúkajú ho väčšinou len takí, ktorí majú ceny výrobkov postavenú vyššie a bežný človek by si ich zo svojho platu nemohol dovoliť zaplatiť v hotovosti. Rovnako tento typ predaja je dostupný len v tých predajniach, ktoré majú uzatvorenú zmluvu s niektorou zo splátkových spoločností. Napriek tomu nie je problém s tým, aby ste našli poskytovateľa hodiniek G-shock na splátky.

Čo treba na nákup spĺňať?

Ak niečo veľmi nechcete, ale viete, že na to v hotovosti nemáte, jedným z ponúkaných riešení je splátkový predaj. No aj nákup tohto typu je istý druh privilégia a na to, aby ste ho získali, potrebujete spĺňať niektoré podmienky. G-shock na splátky môže získať len ten, kto sa preukáže občianskym preukazom, prípadne zdokladuje príjem alebo potvrdenie od zamestnávateľa. Pri lacnejších položkách väčšinou stačí len prvý doklad. Pri drahších už je nutné dokladovať aj nasledujúce dva dokumenty.

Ako prebieha nákup hodiniek G-shock na splátky?

PokladňaNemusí to byť tak ľahké, ako si možno predstavujete. Začnime ale krokmi v kamennej predajni. Ak sa teda rozhodnete pre nákup hodiniek z kamenného obchodu, ktorý ponúka splátkový predaj, prebieha to takto. Predajcovi oznámite, že máte záujem o tento druh predaja. Ten od vás na základe sumy hodiniek požiada doklady, aké sme uviedli vyššie. Pokiaľ má od splátkovej spoločnosti povolenie schváliť predaj G-shock-u na splátky, len spíšete zmluvu, zaplatíte akontáciu a môžete si ich hneď so sebou zobrať. Ak povolenie nemá, všetky náležitosti odošle elektronickou cestou danej splátkovej spoločnosti, ktorá skoro okamžite zašle odpoveď. Podpíšete papiere a G-shock na splátky si môžete zobrať domov.

Pri online predajcoch to prebieha trošku ináč. To, ktorý predajca poskytuje splátkový predaj sa dozviete už na úvodnej stránke alebo potom po vložení predmetu do nákupného košíka. Tam si aj zvolíte, že G-shock by ste chceli na splátky. Otvorí sa vám žiadosť, ktorú musíte vypísať a ktorá bude odoslaná splátkovej spoločnosti. Spolu s ňou sa môže vyžadovať zaslať naskenované žiadané vyššie zmienené dokumenty, ktoré proces vybavovania urýchlia. Podľa toho, kedy žiadosť podávate, vám odpoveď bude zaslaná do niekoľkých minút alebo v nasledujúci pracovný deň. Vyjadrenie na nákup hodiniek G-shock na splátky splátková spoločnosť neposiela len vám, ale aj danému obchodu. Ten na základe toho tovar nachystá a čím skôr vám ho odošle.

Čo sa týka splátkového kalendára, o tom vás v kamennom obchode oboznámi predajca. Prípadné šeky vám budú zaslané poštou. V e-shope je postup podobný, pričom si sami navolíte, v akých vysokých čiastkach chcete splácať.

Žiadosť u splátkových spoločností

G-shock na splátky môžete žiadať aj priamo u niektorých zo splátkových spoločností, ktoré sa potom nakontaktujú u ich obchodného partnera. Na Slovensku máme len niekoľko splátkových spoločností, takže prelúskať ich ponuky nebude tak problematické. A vy máte istotu, že si zvolíte to najlepšie pre vás, napr. aj na základe výšky úroku, ktorú ponúkajú. Ale pozor, G shock na splátky nemusia ponúkať všetky spoločnosti. Preto je na vás si zistiť, ktorá splátková spoločnosť ich ponúka a ktorá nie. To ale nie je náročné a webové stránky väčšiny z nich sú jasné už od úvodnej stránky.

Banková pôžička na získanie G-shock na splátky

Iným a možno najvýhodnejším riešením, ktoré zo začiatku asi väčšina čitateľov odmietne, je požiadať o pomoc banku. Získať bezúčelovú pôžičku je ale jedna z najjednoduchších možností bankových produktov, pri ktorej nemusíte dokladovať hŕbu dokumentov. Stačia vám napr. aj tie, ktoré sme zmienili pre nákup G-shock na splátky vyššie, okrem toho samozrejme aj čistý register. Prístup k registru ale majú aj jednotlivé splátkové spoločnosti, nakoľko poväčšine ide aj o pôžičkové inštitúcie.

Takže G-shock na splátky môžete od banky získať s výhodnejším úrokom. Pričom princíp bude trošku rozdielny. Nemusíte žiadať o splátkový predaj, ale len o pôžičku, ktorú môžete získať veľmi ľahko. Z nej zaplatíte predajcovi hodinky v hotovosti a splácate len daný úver. Požiadať oňho môžete aj online a na účte ho môžete mať do niekoľkých minút, ak žiadate o pomoc banku, v ktorej máte vedený účet. Tak prečo nepožiadať o G-shock na splátky cez pôžičku, vďaka ktorej nemusia predajcovia vedieť, že na nich v skutočnosti nemáte?

Potrebujete poradiť?

Sme tu pre vás v pracovných dňoch od 8:00 do 16:30.

  • 0948 090 040
    Za cenu bežného hovoru
  • otazky@peniazomat.sk
  • Peniazomat

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *