Čistiareň/čistička odpadových vôd (ČOV) na splátky

Čistá voda

Nie nadarmo sa hovorí „čistota pol života“. To, v akom prostredí žijeme, ovplyvňuje aj naše zdravie a celkové dianie. Túžite po lepšom prostredí, ktoré by okrem iného ušetrilo aj váš bankový účet? V súčasnosti je k dispozícii toľko výdobytkov, ktoré dokážu ušetriť nielen vaše celkové fungovanie, ale aj vaše financie. Jedným z nich je aj ČOV, ktorú je možné získať na splátky. Ak si chcete uľahčiť svoj život, ale aj životné prostredie, v prvom rade si ju je potrebné zaobstarať. A to môže byť veľmi nákladné. Na čo sa zbavovať vody, za ktorú platíte, ak ju môžete využiť ešte raz? Mnohí si už uvedomili, že je neekonomické a nepraktické, ak všetko z odpadu domácnosti putuje do žumpy. Čistiareň resp. čistička odpadových vôd je ideálnym riešením, ktoré nie je práve najlacnejšie, no ktoré si môžete zabezpečiť už aj na splátky.

Finančne náročný ekologický život…

Filter na voduMálokto si uvedomuje, že žumpa je nákladnejšie riešenie ako spomínaný produkt, a to hneď v dvoch smeroch. V prvom preto, že nedokáže recyklovať to, čo sa už raz zužitkuje. V druhom smere je to preto, že ju je potrebné pravidelne čistiť, nakoľko sa odpad sám nevyparí, čo je tiež veľmi nákladné. Čistička odpadových vôd, ktorú si môžete u viacerých predajcov zobrať aj na splátky vám dokáže v konečnom dôsledku ušetriť aj tisíce eur. Je pravda, že zo začiatku sa na jej kúpu žiada vyššia investícia, tá sa vám však v priebehu relatívne krátkeho času vráti aj niekoľkonásobne. Nielen tým, že už nemusíte volať niekoho, kto by vám žumpu vyčistil, ale aj tým, že čistička odpadových vôd, dostupná aj na splátky, vám umožní opäť využiť vodu, ktorú ste raz využili.

Ako zistiť, kto ponúka čističku odpadových vôd na splátky?

Je to veľmi jednoduché. Ak máte vyhliadnutého predajcu, priamo sa ho opýtajte, či daný produkt je možné splácať na viackrát. Väčšinou je to možné už len kvôli tomu, že nejde o lacnú záležitosť. Cena čistiarne odpadových vôd môže vyjsť aj na viac 900 eur, a preto je k dispozícii aj jej predaj na splátky. Túto sumu by si určite len tak nemohol dovoliť zaplatiť každý. Konkrétny predajca má uzatvorenú zmluvu so splátkovou spoločnosťou. Na Slovensku ich je hneď niekoľko, z najznámejších môžeme spomenúť Quatro, Home Credit či Cetelem.

Funguje to tak, že v danej predajni umožňujúcej splátkový nákup spíšete zmluvu. Ak spĺňate kritériá splátkovej spoločností, tá za vás celú sumu tohto výrobku zaplatí. Z toho vyplýva, že záväzok za ČOV nemáte voči predajcovi, ale voči spoločnosti, ktorá vám nákup na splátky umožnila. Možno sa vám ponuka danej splátkovej spoločnosti nepáči a vy máte vo výhľade už niečo iné. Ani to nie je problém. Priamo na stránke poskytovateľa splátkového predaja si môžete zistiť, s akými spoločnosťami spolupracuje. A na základe toho si potom zvolíte to, čo vám najviac vyhovuje.

V praxi môže nastať aj iný prípad. Čo ak sa vám nepozdáva niektorá zo splátkových spoločností, no predajca od ktorého tento produkt chcete, nemá iné ponuky? Čističku odpadových vôd na splátky môžete získať aj iným spôsobom. A to bezúčelovou pôžičkou.

Pomôže vám aj obyčajná pôžička

Nelámte si hlavu nad tým, že predajňa, v ktorej si chcete tento prístroj zabezpečiť, nemá zmluvu so spoločnosťou, s ktorou by ste chceli splátkový predaj. Oveľa širšie možnosti vám prináša bezúčelová pôžička získateľná z bankových, ale aj nebankových spoločností. Aj takto môžete získať vytúženú čistiareň odpadových vôd na splátky. Dokonca vás to môže vyjsť ešte výhodnejšie. Splácať môžete po menších čiastkach a v dlhšom časovom úseku. Nemusíte platiť akontáciu alebo zbytočne vysoké úroky.

KvapkaO to lepšie je, že na výber nemáte len z 3 či 4 spoločností, ale aj z desiatok. Ak si myslíte, že získať bezúčelovú pôžičku bude komplikovanejšie ako priamo v predajni požiadať o ČOV na splátky, tak sa mýlite. Aj v tomto prípade musíte dokladovať také veci, aké sú potrebné aj pri získaní pôžičky. Koniec koncov, inštitúcie umožňujúce splátkový predaj, sú zároveň aj pôžičkovými inštitúciami. Ak spĺňate kritéria v čo i len jednej z nich, žiadosť by vám bola schválená aj v prvom, aj v druhom prípade.

Ak teda túžite po čistejšom prostredí a plnšej peňaženke, nie je potrebné dlho uvažovať. Pre mnohých finančne náročnú čistiareň odpadových vôd môžete získať na splátky za čo najvýhodnejších podmienok. A to buď priamo u predajcu prostredníctvom splátkového predaja alebo v pôžičkovej inštitúcii. Stačí si len z ponúkaných možností vybrať.

Potrebujete poradiť?

Sme tu pre vás v pracovných dňoch od 8:00 do 16:30.

  • 0948 090 040
    Za cenu bežného hovoru
  • otazky@peniazomat.sk
  • Peniazomat

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *